Modul fibra optica HK-SFP-1.25G-20-1550

100 Produs(e)
0.00
(0 recenzii) Scrie o recenzie
HK-1.25G-20-1550
14 zile
Producator: HIKVISION
100 Produs(e)
0.00
(0 recenzii) Scrie o recenzie
HK-1.25G-20-1550
14 zile
Producator: HIKVISION
176 Lei
Transport gratuit
  • Transport gratuit la comenzi peste 2000 Lei
Metode de plata
  • Acceptam plata online cu cardul
Avantaj client
  • Livrare rapida
  • Suport comanda online
  • Istoric comenzi

Specificații

Producator:
HIKVISION

Descriere

Modul fibra optica Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1550; TX1550nm/ 1.25G, RX1310nm/1.25G,LC, single mode and single fiber, 20km,0~70℃,SFP

Reviews

Evaluare medie cu stele:
0.00 (0 recenzii Total)
  • 5 stele
    0
  • 4 stele
    0
  • 3 stele
    0
  • 2 stele
    0
  • 1 stea
    0
Ați folosit produsul?
Spune-ne ceva despre acest produs și ajută-i pe alții să ia decizia corectă
Afișați recenzii cu:
5 stele (0 recenzii)
4 stele (0 recenzii)
3 stele (0 recenzii)
2 stele (0 recenzii)
1 stea (0 recenzii)

Nu au fost găsite recenzii